Kirjeldus
Dokumendid
Toote brošüür
Tehnilised andmed
| Nominaalne küttevõimsus (min – max) | 2.8 (0.75 – 4.00) kW |
| Nominaalne jahutusvõimsus (min – max) | 2.05 (0.75 – 2.65) kW |
| Energiaklass | A+++ |
| SCOP (hooajaline kütteefektiivsus) | 4.8 |
| SEER (hooajaline jahutusefektiivsus) | 8.10 |
| Külmaaine | R-32 |
| Siseosa müratase | 19 – 37 dB(A) |
| Siseosa mõõdud – laius x kõrgus x sügavus | 870 x 295 x 229 mm |
| Siseosa kaal | 10 kg |
| Välisosa välisõhu temperatuurivahemik jahutamisel | -10 kuni +43°C |
| Välisosa välisõhu temperatuurivahemik kütmisel | kuni -15°C |
| Välisosa müratase | 45 dB (A) |
| Välisosa mõõdud – laius x kõrgus x sügavus | 780 x 542 x 289 mm |
| Maksimaalne torustiku pikkus | 15 m |
| Wifi | Hinna sees |


