Kirjeldus
Dokumendid
Tooteleht
Tehnilised andmed
| Nominaalne küttevõimsus (min – max) | 4.00 (0.85 – 7.40) kW |
| Nominaalne jahutusvõimsus (min – max) | 3.50 (0.85 – 4.00) kW |
| Energia klass | A++ |
| SCOP (hooajaline kütteefektiivsus) | 5.00 |
| SEER (hooajaline jahutusefektiivsus) | 8.00 |
| Külmaaine | R-32 |
| Siseosa müratase | 19 – 45 dB(A) |
| Siseosa mõõdud – laius x kõrgus x sügavus | 870 x 295 x 229 mm |
| Siseosa kaal | 10 kg |
| Välisosa välisõhu temperatuurivahemik jahutamisel | -15 kuni +43°C |
| Välisosa välisõhu temperatuurivahemik kütmisel | kuni -25°C |
| Välisosa müratase | 48 dB (A) |
| Välisosa mõõdud – laius x kõrgus x sügavus | 824 x 622 x 299 mm |
| Välisosa kaal | 34 kg |
| Paigalduse elektritoide | 220-240 V, 50 Hz, 1 f, 16 A (välisosas) |
| Paigalduse juhtkaabel | 4 x 1,5 mm² |
| Paigalduse külmatoru mõõt | 1/4 – 3/8 tolli |
| Maksimaalne torustiku pikkus | 20 m |
| Wifi | Hinna sees |




