Kirjeldus
Dokumendid
Tooteleht
Tehnilised andmed
| Nominaalne küttevõimsus (min – max) | 7.03 (2.00 – 9.50) kW |
| Nominaalne jahutusvõimsus (min – max) | 7.03 (2.00 – 9.00) kW |
| Energia klass | A+++ |
| SCOP (hooajaline kütteefektiivsus) | 5.30 |
| SEER (hooajaline jahutusefektiivsus) | 6.50 |
| Külmaaine | R-32 |
| Siseosa müratase | 27 – 50 dB(A) |
| Siseosa mõõdud – laius x kõrgus x sügavus | 1101 x 327 x 249 mm |
| Siseosa kaal | 16.5 kg |
| Välisosa välisõhu temperatuurivahemik jahutamisel | -18 kuni +54°C |
| Välisosa välisõhu temperatuurivahemik kütmisel | kuni -30°C |
| Välisosa müratase | 58 dB (A) |
| Välisosa mõõdud – laius x kõrgus x sügavus | 1000 x 790 x 427 mm |
| Välisosa kaal | 65 kg |
| Paigalduse elektritoide | 220-240 V, 50 Hz, 1 f, 16 A (välisosas) |
| Paigalduse juhtkaabel | 4 x 1,5 mm² |
| Paigalduse külmatoru mõõt | 1/4 – 5/8 tolli |
| Maksimaalne torustiku pikkus | 50 m |
| Wifi | Hinna sees |







