Kirjeldus
Dokumendid
Toote brošüür
Tehnilised andmed
| Nominaalne küttevõimsus (min – max) | 3.30 (0.80 – 4.10) kW |
| Nominaalne jahutusvõimsus (min – max) | 2.50 (0.85 – 3.00) kW |
| Energiaklass | A++ |
| SCOP (hooajaline kütteefektiivsus) | 4.60 |
| SEER (hooajaline jahutusefektiivsus) | 7.10 |
| Külmaaine | R-32 |
| Siseosa müratase | 22 – 40 dB(A) |
| Siseosa mõõdud – laius x kõrgus x sügavus | 779 x 290 x 209 mm |
| Siseosa kaal | 8 kg |
| Välisosa välisõhu temperatuurivahemik jahutamisel | -10 kuni +43°C |
| Välisosa välisõhu temperatuurivahemik kütmisel | kuni -15°C |
| Välisosa müratase | 48 dB (A) |
| Välisosa mõõdud – laius x kõrgus x sügavus | 780 x 542 x 289 mm |
| Välisosa kaal | 25 kg |
| Maksimaalne torustiku pikkus | 15 m |
| Wifi | Hinna sees |




