Kirjeldus
Dokumendid
Toote brošüür
Tehnilised andmed
| Nominaalne küttevõimsus (min – max) | 3.40 (0.80 – 4.80) kW |
| Nominaalne jahutusvõimsus (min – max) | 2.50 (0.85 – 3.50) kW |
| Energiaklass | A+++ |
| SCOP (hooajaline kütteefektiivsus) | 5.20 |
| SEER (hooajaline jahutusefektiivsus) | 9.40 |
| Külmaaine | R-32 |
| Siseosa müratase | 19 – 41 dB(A) |
| Siseosa mõõdud – laius x kõrgus x sügavus | 870 x 295 x 229 mm |
| Siseosa kaal | 10 kg |
| Välisosa välisõhu temperatuurivahemik jahutamisel | -10 kuni +43°C |
| Välisosa välisõhu temperatuurivahemik kütmisel | kuni -15°C |
| Välisosa müratase | 47 dB (A) |
| Välisosa mõõdud – laius x kõrgus x sügavus | 780 x 542 x 289 mm |
| Maksimaalne torustiku pikkus | 15 m |
| Wifi | Hinna sees |


